Barış Murat Yağcı’nın yeni sevgilisi su gibi! Nisa Bölükbaşı kıskanacak

Survivor 2022’de birlikte yarışan Nisa Bölükbaşı ve Barış Yağcı’nın aşkı o periyotlarda magazin gündemine bomba üzere düşmüştü. Survivor bittikten aşklarını kameralar karşısında yaşamaya başlayan ikili daha sonra kitap olayından ötürü kararı almıştı. Bölükbaşı ayrıldıktan sonra Yağcı için “Hayatımın en berbat 1 yılıydı” sözlerini kullandıktan sonra eski aşklar adeta düşman olmuştu. Tüm bunlar yaşanırken ikili 2022 Survivor All Star’da tekrardan karşı karşıya geldi. Nisa Bölükbaşı adada Ogeday Girişken ile aşk yaşamaya başlarken, Yağcı’da yeni sevgilisini hayranları ile paylaştı. İşte ikil ortasındaki soğuk savaşta son yaşananlar…

BARIŞ MURAT YAĞCI’NIN PROBLEMLİ GÜNLERİ BİTTİ…

Survivor All Star’da yarışan Barış Yağcı geçtiğimiz günlerde elenmişti. Adaya veda eden Yağcı’nın elenmesi herkesi şoke etmişti. Müsabakada daima sakatlanan Yağcı’nın bundan ötürü elendiği argümanlar ortasındaydı. Son vakitlerde makûs bir süreçten geçtiği söylenen Barış Yağcı’nın hem ruhsal hem de fizikî olarak meseleler yaşadığı sav ediliyor.

NİSA’NIN AŞK ATILIMINA YAĞCI’DAN YABANCI MİSİLLEMESİ

Nisa Bölükbaşı ile düşünceli bir bağdan çıkan Yağcı, Bölükbaşı’nın yeni bir aşka yelken açmasından sonra gönlünün kapılarını yabancı bir hoşa açtı. Takipçileri tarafından daima merak edilen yeni sevgilisini paylaşan Barış Yağcı’ya binlerce yorum ve beğeni geldi. Yabancı bir güzelle alaka yaşayan Yağcı, Laura Celine ismindeki modelle aşk yaşamaya başladığını duyurdu. Hoşluğu ile dikkatleri çeken Celine’nin paylaşımları da bir o kadar dikkat çekiyor.

NELER OLMUŞTU?

Çıkardığı kitapta yaşadığı ilgiler hakkında bilgiler veren Yağcı’nın kendinden yaşça büyük bayanlarla ilgili yazdığı kelamlar baya reaksiyon toplamış, hatta Nisa Bölükbaşı ile münasebetlerinin bundan ötürü bittiği söylenmişti. Çift karşılıklı olarak birbirlerini suçlarken, Yağcı’nın Bölükbaşı’ndan ayrıldıktan sonra çok fazla ünlü isimle ismi anılmıştı. Bu ünlüler ortasında popçu İrem Derici de vardı.

YAĞCI’NIN AŞK DEFTERİ KABARIK

Survivor 2022 müsabakasında tekrardan yüz yüze gelen Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı’nın tartışmaları ise yarışa damga vuran ayrıntılar ortasında. Survivor’dan Ogeday Girişken ile aşk yaşamaya başlayan Nisa Bölükbaşı müsabakada her fırsatta Yağcı’yı iğneleyici sözlerde bulunurken Yağcı bu duruma reaksiyonsuz kalmıyordu. Müsabakadan ayrılan Yağcı’nın elenmesi sevenlerine kısa müddetli bir şok yaşatırken, soluğu Almanya’da alan Yağcı yeni sevgilisini de takipçileri ile paylaştı. Gittiği yerde Laura Celine’ni isimli yabancı bir modelle aşk yaşadığı sav edilen Yağcı, argümanları doğrulayan bir paylaşım yaptı. Nisa Bölükbaşı’nın ne diyeceği ise merak konusu oldu.

İŞTE BARIŞ MURAT YAĞCI’NIN YENİ SEVGİLİSİ