Çöp Meskenden Alınan Engür Kalender’in “Beni Meskene Gülben Kilitledi” Kelamlarına Flaş Karşılık

İbrahim Tatlıses’in yardımlarıyla şöhreti yakalayan lakin kısa müddette yıldızı sönen Engür Kalender, çöp konuttaki yaşantısıyla gündeme bomba üzere düştü. Asıl bomba ise Engür Kalender’in açıklamaları oldu. Kalender, Gülben Ergen’in kendisini çöp meskene kapattığını sav etti. Bu şok savın akabinde Gülben Ergen’den birinci karşılık geldi.

“GÜLBEN ERGEN BENİ BU KONUTTA ZORLA TUTTU”

Yaşadığı konutundan 2 kamyon çöp çıkartılan Engür Kalender, Gülben Ergen’in kendisini bu konuta kilitlediğini ve kapıda kamyonlarla asker beklettiğini söyledi. Tıpkı vakitte Kalender, Gülben Ergen’in kendisini burada zorla tuttuğunu ve kapıyı kilitlediğinide tez etmişti.

ŞOK ARGÜMANLARA GÜLBEN ERGEN’DEN BİRİNCİ CEVAP

Çıkan savların akabinde tartışma konusu olan Gülben Ergen, Instagram hesabından bir paylaşımda bulunarak bahisle ilgili açıklama yaptı. Ergen yaptığı paylaşımda, “Eminim. Kesin doğrudur, anahtar cebimde.” yorumunda bulundu.

EVİNDEN MEYYİT YAVRU KEDİLER ÇIKTI

İlk argümanlar ise Engür Kalender’in çöp konutta yaşadığı ve belediye çalışanların 2 kamyon çöp çıkarttığı belirtilmişti. Hatta meskeninde meyyit kedi yavruları ve küflü eşyaların bile olduğu görülmüştü.

ENGÜR KALENDER KİMDİR?

İlköğrenimime İstanbul’da başlayıp, 4 yıl Mersin’de devam ettikten sonra; orta ve lise tahsilim akabinde yüksekokula İstanbul’da devam ettim. Aile köklerim sebebi ile kendimi Malatya Arguvan’lı olarak kabul ediyorum.
Daha küçük yaşlardan itibaren müzik ve dans daima en büyük tutkum oldu. İçgüdüsel kıpırtılarımın karşılığı evvel dans etmek istedim. Tolga Han’dan aldığım dans eğitimi, benim için Show dünyasındaki birinci adımım oldu.
Bir müddet sonra müzik tekrar içgüdüsel olarak beni ele geçirmek istedi ve müzik dünyasına atıldım. Bir çok müzisyen ve solistin mihenk taşı olan Üsküdar Musiki Cemiyeti’nde 2 yıl Büyük üstad Sayın Hüsnü Üstün Beyefendi’den ‘Türk Müziği ve Repertuar’ eğitimi aldım. Daha sonrasında büyük yaylı tambur üstadı Merhum Sayın Özcan Korkut hocalığında Repertuar ve Türk müziği adap eğitimime 3 yıl devam ettim.

Müzik eğitimimde basamakları tek tek çıkarken 8 yıl mühletle Sayın Fazilet Siyavuşgil hanımefendi ile şan, solfej ve nota dersleri bununla bir arada, Kanun virtüözü Sayın Halil Karaduman ile repertuar bilgimi en üst düzeylere çıkarmak için efor harcadım.