Hande Yener’den Demet Akalın ve Gülşen’e arbedede söylenmeyecek karşılık: Magazin Dünyası Bu Açıklamayı Konuşuyor!

Pop müziğinin önde gelen isimlerinden Hande Yener, evvelki akşam Kıbrıs’taki bir yerde sahne aldı.

Leopar desenli tulumuyla tüm dikkatleri üzerine çeken Hande Yener, konser bitimi basın mensuplarıyla sohbet etti. Demet Akalın ve Gülşen’i maksat alan Hande Yener’in açıklamaları magazin dünyasında gündem yarattı.

“BİR YERLERE STORY ATMAK İÇİN YEMEK YEMEYE GİDENLER VAR”

Müzik mesleğinin 22. yılının acısını çıkardığını belirten ünlü müzikçi, yıllar geçtikçe gücünün arttığını lisana getirdi. Yedikleri yemekleri toplumsal medyada paylaşan toplumsal medya kullanıcılarına reaksiyon gösteren ünlü müzikçi, “Her sahneme özel hazırlanarak çıkıyorum. Beşerler konser diyor ancak ben kutlama diyorum. 22. yılın acısını çıkarıyorum. Benim sahnede seyirci ile irtibatım çok hoş. Her şey eskidikçe tadı daha hoş oluyor. Yıllar geçtikçe gücüm daha da artıyor. Şu an tekrar doğmuş üzereyim. Son yaşadığım sıhhat sorunu sonrası sıhhatim çok uyguna gidiyor. Daima kontrollerdeyim. Yaz dönemi benim için çok ağır geçti, ben de bundan çok memnunum. New York’da çok hoş bir klip çektik o klipte beni Madonna ve Lady Gaga’ ya benzetenler oldu bu da beni keyifli etti. Ben kimileri üzere sadece story atmak için çekim yapmam. Story atmak için yaşayanlar var. Bir yerlere story atmak için yemek yemeye gidenler var. Her şey çok iç içe girdi. Ben tabiat, hayvanlar ve çocuklarla iç içe yaşayan biriyim. Benim hayatım bu biçimde geçiyor. Her şey sanal değildir” diye konuştu.

“BENİM HİÇ BİR VAKİT SANATÇI KAPRİSİM OLMADI”

Hande Yener, geçtiğimiz günlerde Bursa’da konser veren Ece Seçkin’in konserde müzik söylediği sırada boynuna telefon fırlatılması hakkında sorulan soruya “Bazen bu hal taşkınlık yapanlar oluyor fakat bu dünyanın bir çok ülkesinde de oluyor. Ben bu form bir olay yaşamadım lakin, Beni yuhalandığım bir sahnem olmuştu ve ben nasıl yuhalanırım diye çok üzülmüştüm. Sahne öncesi zehirlenmiştim ve bir saat, sahnem gecikmişti o yüzden yuhalanmıştım lakin sahneye çıkıp kaygımı anlattım ve seyirci bana inandı. Sahneyi büyük alkışlarla bitirdim. Benim hiç bir vakit sanatçı kaprisim olmadı. Ben kulise bile özel istek yapmam.” biçiminde cevap verdi.

“BANA LAKİN KIYAFETTE RAKİP OLURLAR”

Şarkıcı Demet Akalın, sahne aldığı bir yerde kendisine getirilen şampanyayı beğenmeyip garsonun başından aşağı dökmesi hakkında kendisine yöneltilen soruya kaçamak cevap veren Hande Yener, “Ding, bu soruyu geçelim. Kırmızı sorulara karşılık vermiyorum. Geçti ve gitti” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Gülşen, hayranı bir bayanın Hande Yener’e “Gülşen, sizden 5 gömlek üstün” göndermesine Hande Yener’in yanıtı, “Gömlek derken göğüs ucunu mu kastediyorsun” biçiminde olmuştu. Bu hususa da değinen müzikçi, son devirde sahne kıyafetiyle gündem olan Gülşen’i maksat alarak “işimizi bu kadar basitleştirmemeliyiz. Müziğin dışına çıkmayalım. Bana lakin kıyafette rakip olurlar o da üç beş gün. Bir numara benim” dedi.