Müge Anlı ile Tatlı Sert Programını Terk Eden Ünlü Psikiyatrist Arif Verimli’den Hıdrellez Tepkisi!

2008 yılından beri Müge Anlı ile Tatlı Sert programının ünlü Psikiyatristi Arif Verimli geçtiğimiz yıl program esnasında yaşanan tartışmadan ötürü sinirlerine hakim olamayıp programı terk etmişti. O günden bu yana inzivaya çekilen Arif Verimli sosyal medyada her paylaşımıyla gündem olmaya devam ediyor. Hıdrellez’in gelmesiyle beraber takipçilerine tavsiyelerde bulunan profesörün paylaşımı dikkat çekti.

Gelin detaylara birlikte bakalım.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 2008 yılından beri uzman kadrosunda yer alan ünlü Psikiyatrist Arif Verimli geçtiğimiz yıl ‘kendi alanına müdahale edildiği’ gerekçesiyle programı terk etmişti.

Günlerce konuşulan bu olaydan sonra kendini inzivaya çeken Arif Verimli sosyal medyadaki aktifliğini de bir yandan devam ettiriyor.

Geçtiğimiz haftalarda Arif Verimli yine sosyal medya hesabından çocuklara uygun olmadığı anlaşılan tuhaf hikaye kitabı için ‘Acilen toplatılmalı’ demişti.

5 Mayıs gecesi Hıdrellez’in gelmesiyle takipçilerine tavsiye veren ünlü profesörün bu defada Hıdrellez ile ilgili yorumları dikkat çekti:

“Ay tutulması var, Hıdrellez var, gül ağacıydı, ateşti, dilekler kağıda çizilecek, ritüel rakamlar 5’ti 7’ydi.. Millette gerçekten şaşırtıcı bir heyecan var.. Kültüre uyumlu olan bu durumlara teşhis koymuyoruz..”

“Eğlence olarak kabul ediyorum hatta benden tavsiye; evlenmek isteyenler kağıtlara çöp adam çizmeyin. Özellikle beyni biraz belirgin çizin, önümüzdeki yıla kadar çöp oluyor yoksa adamlar.. İnanmayın böyle şeylere bilimle kalın..

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir