Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup’un düğün masrafı dudak uçuklattı! İşte düğün faturası

2018 yılında Emina Jahovic ile boşanan 51 yaşındaki ünlü şarkıcı Mustafa Sandal’ın, üç yıldır birlikte olduğu cemiyetin ünlü ismi 32 yaşındaki Melis Sütşurup’la evlilik kararıyla aldı ve ünlü çift düğün tarihini netleştirdi. Çift evlilik kararı sonrası hazırlıklara başladı. İki gün sürecek düğünün son olarak faturası da ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde evleneceklerini açıklayan Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup, aile arasında nişan düzenledi. Sandal, sosyetik güzeli babasından istedi. O anları sosyal medya hesabından paylaştı. 51 yaşındaki Sandal 35 yaşındaki Melis ile 3 Haziran’da Roma’da nikah masasına oturacak. Çift, düğünlerini de 10-12 Haziran’da Marmaris’teki çok lüks bir otelde yapacak.

mustafa sandal paylaşımları

ürkiye’nin Roma Büyükelçiliği’nde kıyılacak nikahla dünya evine girecek olan çift, düğünleri için hiçbir masraftan kaçınmadı.

mustafa sanadal düğün fiyatı

10-12 Haziran’daki hafta sonunda 80 kişilik bir düğün organizasyonu yapan Musti’nin ödeyeceği fatura da ortaya çıktı.

Musti’nin eski eşi Emina Jahovic’in memleketi Sırbistan’ın Mondo gazetesi, detaylarla faturayı çıkarttı. Buna göre Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup, 10 Haziran akşamı otel bünyesinde bulunan çok ünlü bir Yunan restoranında kutlama yemeği yiyecek.

mustafa sandal dudak uçuklatan düğün

YEMEKLERE 20 BİN EURO

Ertesi gün otelin bahçesinde düğün merasimi yapılacak ve parti tüm gün sürecek. Törende damat Musti de mini bir konser verecek.

Sadece yemekler için 20 bin Euro ödeyecek olan Mustafa Sandal’ın cebinden 80 kişilik konaklama için 40 bin Euro çıkacak.

Ulaşım için 30 bin Euro’yu gözden çıkartan Musti, havai fişek ve kutlamalar için de otele toplamda 100 bin Euro ödemiş olacak.

DÜĞÜN DAVETİYESİNİ PAYLAŞTI!

Sosyetik güzel Melis Sütşurup, Instagram hesabından nikah davetiyesini paylaştı. Çiftin, 10-12 Haziran arasında iki gün sürecek bir düğün töreni planladığı görüldü. Takipçilerinden evlilik hazırlıklarına başlayan Sütşurup ile Sandal’a çok sayıda, “Mutluluklar” mesajı yağdı.

Melis Sütşurup ile haklarında çıkan ‘evlilik’ haberlerini doğrulayan Mustafa Sandal, “Evet birtakım hazırlıklar yapıyoruz ancak tarih konusunda henüz net bir şey yok” açıklamasını yapmıştı. Parmağındaki tektaş yüzük ile dikkat çeken Sütşurup, “Bu evlilik için takılan yüzük değil, hep vardı.” dedikten sonra, Sandal, “Onu henüz göremezsiniz” ifadelerini kullanmıştı.

32 yaşındaki Sütşurup, bir yandan da evlendikten sonra oturacakları evin dekorasyonu için uğraşıyor.