Okan Bayülgen’in Johnny Depp Konserine Gitmek İçin Oluşturduğu Yeni Tarzı Beklenmedik Oldu

Yıllardır oyunculuğuyla tüm dünyayı kasıp kavuran efsane Johnny Depp, müzik grubuyla birlikte Türkiye’ye konsere geldi. Solisti olduğu Hollywood Vampires grubu ile birlikte İstanbul’da hayranları karşısına çıkan Depp’in sahnesini izlemek için birbirinden ünlü isimler sıraya girdi. Bu ünlüler arasında ünlü şovmen Okan Bayülgen de vardı. Kendisinin yeni saç stili ise bir hayli dikkat çekti…

Tüm dünyanın hayranı olduğu Johnny Depp, rock müziğin efsane isimleri Alice Cooper ve Joe Perry’den oluşan müzik grubu Hollywood Vampires ile İstanbul’da konser verdi.

Hollywood Vampires Live Tour kapsamında İstanbul’daki hayranlarıyla bir araya gelen Depp, 12 bin kişiyi LifePark’a topladı. Konser iki saat sürdü. Aynı zamanda geliri de depremzedelere bağışlanmak için DEC (Disasters Emergency Committee) deprem yardım fonunda toplandı.

Aynı zamanda 60. yaşını da İstanbul’da kutlayan Johnny Depp’in konserine birbirinden ünlü isimler akın etti.

Ogün Şanlısoy’un da sahne aldığı organizasyonda Ferhat Göçer, Birce Akalay, Aslı Turanlı, Şahnaz Çakıralp, Tolga Sarıtaş gibi ünlüler Depp’i izlemeye gitti.

Bu isimler arasında Türkiye’nin en ünlü şovmenlerinden Okan Bayülgen de vardı.

Konsere girmeden önce basın mensuplarının objektiflerine yakalanan Bayülgen’in yeni tarzı oldukça konuşuldu.

Farklı saç stiliyle dikkatleri üstüne toplayan ünlü şovmen, yalnızca orta kısmını bıraktığı saçlarıyla eski nesil rockçılara benzetildi.

Yalnızca rockçılara değil, herkesin severek izlediği anime karakteri Avatar’ı andırdığına ilişkin yorumlar da vardı.

Yeni imajı sosyal medyada kullanıcıları ikiye böldü. Kimileri eleştirel yorumlarda bulunurken, kimileri kendisinin yeni tarzını son derece yakıştırdı.

Siz Okan Bayülgen’in yeni tarzı hakkında neler düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir