Olanlar Oldu sineması konusu nedir? Olanlar Oldu sineması oyuncuları kimler? Olanlar Oldu nerede çekildi?

Olanlar Oldu, direktörlüğünü Hakan Algül’ün üstlendiği 2017 çıkışlı Türk güldürü sinemasıdır. Ata Demirer, Tuvana Türkay, Dava Duru ve Salih Kalyon’un başrollerinde yer aldığı sinema, 20 Ocak 2017’de vizyona girdi. Olanlar Oldu sineması konusu nedir? Olanlar Oldu sineması oyuncuları kimler? Olanlar Oldu nerede çekildi?

OLANLAR OLDU NEREDE ÇEKİLDİ?

Olanlar Oldu sinemasının çekimleri Ege Bölgesi’nde yer alan Seferihisar’ın Sığacık mahallesinde gerçekleştirildi.

OLANLAR OLDU KONUSU NEDİR?

Zafer ve annesi Döndü Hanım Ege’nin bir kıyı kasabasında birlikte yaşamaktadır. Yaşı geçmekte olan oğlunun kasabanın hoşu Mehtap’tan ayrılmış olmasına ve hala evlenmemiş olmasına üzülen Döndü, bu gidişata son vermek için harekete geçer. Bu esnada mütevazı teknesinin problemleriyle boğuşan Zafer’in yaptığı mavi cinste olanlar olur! Zafer ünlü dizi oyuncusu Aslı ile tanışır ve ikili ortasında önüne geçilemez bir çekim başlar. Lakin Aslı Döndü Hanım’ın ülkü gelini olabilecek midir? Mehtap’ın babası İbrahim’in sinsi planları da Zafer ve ailesinin peşini bırakmayacaktır. Tüm bunların üstüne Aslı’nın eski sevgilisi dde tatile dahil oluverir! Bu tatilde aşk, güldürü ve talihsizlikler birbirini kovalayacaktır!

BKM imali güldürü sinemasının oyuncu takımında başrolde Cet Demirer yer alırken, kendisine Tuvana Türkay, Salih Kalyon, İdeal Duru, Seda İnanç, Renan Bilek ve Toprak Sergen üzere tanınmış isimler eşlik ediyor. Direktör koltuğunda Hakan Algül’ün oturduğu güldürü sineması Olanlar Oldu’nun senaryosunda da Cet Demirel’in imzası var. Sinemanın imaj direktörlüğünü ise Ahmet Sesigürgil üstleniyor.

OLANLAR OLDU OYUNCULARI KİMLER?

* Cet Demirer

* İdeal Duru

* Tuvana Türkay

* Salih Kalyon

* Seda Güven

* Renan Bilek

* Toprak Sergen

* Bedir Bedir