Tom Cruise, genç yıldızı tarikata katmak istiyor

Hollywood yıldızı Tom Cruise’un 19 yaşındaki Avustralyalı televizyon yıldızı Robert Irwin’i Scientology tarikatın üye yapmak istediği haberleri gündem oldu.

Woman’s Day dergisine göre 61 yaşındaki Cruise, Avustralya’nın yükselen yıldızıyla Görevimiz Tehlike serisinin son filminin Sydney prömiyerinde tanışmış ve kendisinden çok etkilenmiş.

2008’de genç yaşta hayatını kaybeden ünlü oyuncu Heath Ledger’ın yeğeni olan Robert Irwin, hayvan hakları savunucusu ve vahşi yaşam fotoğrafçısı olarak Avustralya’da son dönemde büyük üne kavuştu.

Uzun yıllardır Scientology Kilisesi’nin önde gelen üyesi olan Tom Cruise’un geçen hafta tanıştığı genç yıldızda “büyük potansiyel” gördüğü ve Scientology tarikatına katılması için görüştüğü belirtiliyor. Kaynaklar, genç yıldızın hayranı olan Cruise’un Irwin’le sadece dini nedenlerle ilgilenmediğini, aynı zamanda onun yardımıyla yapım şirketini televizyon sektörüne sokmak istediğini kaydetti.

Haberlere göre Tom Cruise, Avustralya’da “Timsah Avcısı” olarak tanınan ve 44 yaşında hayatını kaybeden Steve Irwin’in oğlu olan Robert’ın, babasının ünlü programını sürdürmesini istiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx