Samsun’un Bafra ilçesinde düzenlenen Havalı Silahlar Türkiye Bölgesel Egemenlik Kupası’nda Bafra Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları başarılı sonuçlar elde etti. Müsabakaya 150 sporcu katıldı ve 7 sporcumuz dereceye girdi. Bu başarıyla sporcularımız, Temmuz ayında Trabzon’da düzenlenecek olan Bölgesel Türkiye Kupası Şampiyonası’na katılma hakkı kazandı. Detaylar haberimizde.
Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde, kaçak kazı yapan 6 kişi gözaltına alındı. İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, İshaklı Mahallesi’nde izinsiz kazı yapıldığı bilgisi üzerine harekete geçti. Bölgede jeneratör ile kazıda kullanılan malzemeler ele geçirildi …