TikTok’ta Nasıl Zengin Olacağınızı Birbirinden Acayip Önerilerle Anlatarak Kafanızı Yakıyoruz

Hayatımızın tam ortasında keskin bıçak gibi giren TikTok sadece bir dijital platform değil, aynı zamanda bir gelir kapısı. Peki insanlar bu mecradan nasıl para kazanıyor? Tuhaf olursanız siz de kazanırsınız. Bakın yapanlar nasıl yapmış?

Hayatımızda TikTok diye bir gerçek var, ödül mü ceza mı belli değil. Bugüne kadar dünyada en çok kullanılan sosyal medya platformu olma özelliğini taşıyan TikTok’un seveni kadar sevmeyeni de var. Fakat şu bir gerçek ki, bazıları için bu mecra gelir kapısı. Yayıncıların paylaşımlarına göre kullanıcılardan gelen hediyelerin bir maddi karşılığı var.

Bazı kişiler TikTok’u etkili bir iletişim aracı olarak kullanırken, bazıları da gerçekten insanın aklına hayaline gelmeyecek şeyler yayınlayarak deli gibi para kazanıyor. Bakın önümüzde bir sürü örnek var, gelin gösterelim bu işi nasıl yapacağınızı…

Mesela içinize cin kaçmış gibi abuk sabuk hareketler yapabilirsiniz. Bu anlamsız koreografinizi de evdeki maske ya da kağıt havluyla imal ettiğiniz kostüm parçalarıyla destekleyebilrsiniz.

“Yok benlik değil” diyene senaryo çalışması yapmasını önerebiliriz. Erkekseniz hamile olduğunuz hikayesini bir dizi haline getirip herkesin doğacak çocuğu merak etmesini sağlayabilirsiniz. Bakın bu senaryoya inanmış binlerce insan vardı, birçoğı bebeğe hediye gönderdi.

Paylaşmanın önemini vurgulamak için kocanızı kumanıza gönderirken ütüsünü yapıp üstün başını giydirdiğiniz videonuzu da paylaşabilirsiniz. Neden olmasın?

“Duşa girersen şu kadar para gönderecez kanka” şeklinde gelen teklifleri değerlendirmek de yine alternatifler arasında. İnsan her gün kendi kendine girip, üstüne bir de su faturası ödediği duşları düşününce bi mantıklı geliyor tabi…

Sağlık mağlık ayağında işlenmemiş gıda diyetine girdiğinizi söyleyip çiğ ciğer falan dişleyebilirsiniz. Hastane masraflarından kesinlikle biz sorumlu değiliz, onu belirtelim.

Kocanızın sevgilisiyle hesaplaşmak için TikTok’ta canlı yayın açabilirsiniz. Bu herkesin gelemeyeceği bir medeniyet seviyesi yalnız, sanmıyorum ki sizde o kadar olsun… (!)

Evin işini gücünü bitirdikten sonra telefonun karşısında geçip tavuk dansı da yapabilirsiniz bak, az daha unutuyorduk onu. Bu tavuk dansı yapan teyzenin videosu milyonlarca kişi tarafından seyredildi hey yavrum hey!

“Hayvan taklidine gerek yok, benim şahsi hayvanım var zaten” diyebiliyorsanız canlı yayında koyununuzun geviş getirip ekrana baktığı bir format var, bu da inanılmaz satılan bir ürün.

“Yatacam ben, bunlarla uğrşamam” derseniz de uyurken boşa gitmesin, canlı yayın açın. Horlamanızı ve ağzınızdan akan salyaları seyredecek bir sürü ama birrrrrr sürü insan var. Sabah bi kalkıyorsunuz para gelmiş! Valla müthiş

Bunu yapar mısınız bilmiyoruz ama yapılmışı var: Sevgilinizin genital bölgesini tarif ettikten sonra birlikte olma sebebinizin kendi cinsel organınız olduğunu kameraya gösterebilirsiniz. Bu kadarını yapmazsınız değil mi? Yapmayın çünkü! Olmaz olsun öyle etkileşim!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx